Co je KidBox?

KidBox - je dárková sada obsahující vzorky a dárky určené pro základní potřeby maminek, novorozenců či dětí. Tyto sady jsou dodávány napříč Českou republikou ve vybraných klinikách, porodnicích či k rukám gynekologických ambulancí a pediatrů. Box je také možné zakoupit a zaslat až domů. Autorem projektu je český výrobce kojeneckých potřeb KidPro. Generálním mediálním partnerem projektu je:
 
 
male lasky      Nova_logo_2D    
 
 
Každá maminka potřebuje v prvních měsících pro své miminko řadu základních potřeb v podobě kosmetiky, plen, dudlíků, kousátek a dalších potřeb. KidBox tak ocení především maminky prvorodičky, které si díky němu mohou vyzkoušet produkty předních značek. Mezi hlavní partnery patří přední světové a tuzemské společnosti a značky jako Sunar, Bepanthen, KidPro, La Roche Posay, Dr.Max, Bambule, Sparkys, MALL, OCUflash, NUK a další.
 
 

 
24989220_1693749677343570_1260618444_n
"Na první pohled jsme na trh nepřišli s ničím převratným a ohromujícím. Dárkové sady se v porodnicích rozdávají již řadu let, ale my nejsme marketingová společnost a KidBox není naše hlavní činnost. V první řadě jsme výrobci hraček a zdravotních pomůcek pro děti do 3 let a mimo obchodní řetězce jako MALL, Hamleys, Bambule, Sparkys dodáváme právě do zdravotních zařízeních v podobě zubních klinik, nemocnic či lékáren jako Dr.Max nebo Pilulka. Na tomto základě jsme se rozhodli spojit se s předními značkami na českém i zahraničním trhu a s prostým záměrem jsme se soustředili na obsah boxu vhodný pro maminku a novorozence. V našich boxech tak nenajdete pouze hromadu letáků, čistících prostředků, ponožek a dalších produktů, které nám nedávají koncepčně smysl. Obsah s porodnicí či lékaři vybíráme koncepčně tak, aby byl pro maminku skutečným přínosem. Obsah v podobě vzorků dává mamince možnost vyzkoušet si to nejlepší na českém trhu a až nastane čas, kdy si to situace vyžádá, bude maminka mít přípravek vyzkoušený či k dispozici. Tento celý proces vnímáme pro maminku jako velmi pozitivní." Ing. Eva Domorádová, jednatel ve společnosti KidPro Toys, s.r.o.
 
 
 
Zpět do obchodu
  • Registrace