KidBox - sada pro Malé lásky

KidBox - je dárková sada obsahující vzorky a dárky určené pro základní potřeby maminek a novorozenců. Tyto sady jsou dodávány napříč Českou republikou ve vybraných klinikách, porodnicích či k rukám gynekologických ambulancí a pediatrů. Box je také možné zakoupit a zaslat až domů. Autorem projektu je český výrobce kojeneckých potřeb KidPro. Generálním mediálním partnerem projektu je:
 
 
male lasky      Nova_logo_2D    impuls
 
 
Každá maminka potřebuje v prvních měsících pro své miminko řadu základních potřeb v podobě kosmetiky, plen, dudlíků, kousátek a dalších potřeb. KidBox tak ocení především maminky prvorodičky, které si díky němu mohou vyzkoušet produkty předních značek. Mezi hlavní partnery patří přední společnosti a značky jako Sunar, Bepanthen, KidPro, La Roche Posay, Bambule, Espumisan, Quixx, MALL, OCUflash, NUK.
 
 

 
24989220_1693749677343570_1260618444_n
"Na první pohled jsme na trh nepřišli s ničím převratným a ohromujícím. Dárkové sady se v porodnicích rozdávají již řadu let, ale my nejsme marketingová společnost a KidBox není naše hlavní činnost. V první řadě jsme výrobci hraček a zdravotních pomůcek pro děti do 3 let a mimo obchodní řetězce jako MALL, Hamleys či Bambule dodáváme právě do zdravotních zařízeních v podobě zubních klinik či nemocnic. Na tomto základě jsme se rozhodli spojit se s předními značkami na českém i zahraničním trhu a s prostým záměrem jsme se soustředili na obsah boxu vhodný pro maminku a novorozence. V našich boxech tak nenajdete pouze hromadu letáků, čistících prostředků, ponožek a dalších produktů, které nám nedávají smysl. Obsah s porodnicí vybíráme koncepčně tak, aby byl pro maminku skutečným přínosem. Obsah v podobě vzorků dává mamince možnost vyzkoušet si to nejlepší na českém trhu a až nastane čas, kdy si to situace vyžádá, bude maminka mít přípravek vyzkoušený či k dispozici. Tento celý proces vnímáme pro maminku jako velmi pozitivní." Ing. Eva Domorádová, jednatel ve společnosti KidPro Toys, s.r.o.
 
 
 

Nejprodávanější

sadahaha2
KidBox do porodnice | základní
Skladem (> 5)
Kód: 572
 
70 Kč
Detail
sadahaha2
70 Kč

Dárková sada KidBox, která obsahuje základní vzorky a dárky našich hlavních partnerů umožňuje mamince vyzkoušet si výrobky a produkty pro uspokojení základních potřeb...

Kód: 572
1 položek celkem
  • Registrace