Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY A JEJICH CENY

 

1. PPL
PPL doručuje zásilky do druhého pracovního dne od expedice z našeho skladu. Když Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám ji následující den či jiný den po domluvě. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce a přístupové údaje, abyste zásilku mohli sledovat online. Změňte si jednoduše termín nebo adresu doručení na stránce www.pplbalik.cz.

Zásilku si můžete také přesměrovat do PPL Parcelshopu nebo na doručovací depo, kde si zásilku budete moci vyzvednout, jak Vám to bude vyhovovat. Zásilka je zde uložena 7 pracovních dní.

V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo dopravce PPL na telefonu: 588 080 054 nebo na e-mailu: info@ppl.cz.

Cena za tuto dopravu je 99 Kč.

 

 

ZPŮSOBY PLATBY

1. Bankovním převodem předem
Za nakoupené zboží nám můžete zaplatit klasickým bankovním převodem peněz na účet č. 2001695755/2010, vedený u FIO Banky. Přihlašujete se do internetového bankovnictví u své banky a v tomto případě bude zboží expedováno po připsání peněz na účet. Tato platební metoda je zdarma.

2. Okamžitý převod online
Spolupracujeme s firmou Comgate. Vy tak můžete bezpečně a pohodlně platit online přímo na našich stránkách. Budete přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví a po přihlášení již bude předvyplněn příkaz k úhradě, který pouze potvrdíte.

Platbu obdržíme ihned a zboží tak může být expedováno. Tato platební metoda je zdarma.

3. Platební kartou online
Prostřednictvím platební brány Comgate zadáte svou platební kartu, která však musí být aktivní pro platby na internetu. Platbu obdržíme ihned a zboží může být expedováno okamžitě. Tato platební metoda je zdarma.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a KidPro Toys, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

Zpět do obchodu
  • Registrace