KidBox v dalších porodnicích

Dárková sada určená maminkám po porodu je v tomto roce součástí celkem 13 porodnic v mnoha městech po České republice. KidBox tak naleznete například ve Vyškově, Neratovicích, Havířově, Kroměříži, Valašském Meziříčí, Zlíně, Brně, Plzni, Vsetíně či Praze. Celkem rozdáme v roce 2020 více než 20.000 boxů maminkám přímo v porodnicích a tisíce dalších získá box pomocí našich stránek www.kidbox.cz , kde si mohou dárkový box nechat zaslat až domů prostřednictví našeho oficiálního partnera PPL.

Během aktuální krize a vyhlášení nouzového stavu v rámci nového typu koronaviru COVID-19, se nám započetí spolupráce s některými porodnicemi o nějaký ten týden prodloužilo, proto jsme my i maminky uvítali možnost zaslání boxu přímo domů. Ze stejného důvodu jsme museli odložit i akvizici nových porodnic, které mají o naše služby zájem. Nicméně již v druhé polovině roku se připravujeme na rozšíření služeb (a zvýšení dosahu) a dodání až 50.000 boxů ročně, což je přibližně poloviční porodnost v celé České republice. 

KidBox je dárková sada pro Malé lásky. Hlavním mediálním partnerem je TV NOVA, pořad Malé lásky a rádio Impuls. Díky této dárkové sadě si může maminka po porodu vyzkoušet zdarma vzorky a dárky od předních společností na českém trhu k uspokojení základních potřeb novorozence v prvních týdnech života. V boxu maminka najde například Gravimilk na podporu kojení, Bepanthen na opruzeniny či podrážděnou pokožku, Lipikar promazávání pokožky od La Roche Posay, přebalovací podložku od společnosti ARGOMED, kojící korále od KidPro, tyčinku Ketofit na doplnění energie či Smothie, OCUflash na vykapávání očí novorozenců od společnosti Unimed Pharma, ortodontické dudlíky NUK, Quixx nosní kapky pro novorzence či Espumisan, voucher na dětské potřeby včetně plen, hraček a mléka od společnosti MALL.CZ a řadu dalších dárků.

 

Zpět do obchodu
  • Registrace