Provizní systém

Jste influencer, blogger či majitel webových stránek?


 

Registrujte se do provizního systému KidBoxu zde, přihlaste se a sdílejte odkaz, který Vám bude přidělený pro Váš účet. Získáte od nás pravidelné nabídky na placenou spolupráci, vzorky a zajímavé produkty pro Vaše followers či uživatele. Skvělé odměny v soutěžích. Záleží jen na šikovnosti každého influencera či webmastera.

 

NABÍZÍME KE SPOLUPRÁCI:

 

 • Pravidelně vzorky tuzemských a světových značek v balení pro potřeby soutěží našich influencerů, kterými si podpoří akvizici nových followers či uživatelů a nám zajistí registraci na www.kidbox.cz  

 

 • Influencerům s vysokým počtem followers nebo s vysokým počtem  registrovaných uživatelů na KidBox přes partnerský odkaz influencera, dostávají pravidelné nabídky k promování boxu a obsahu KidBox.

 

 • Pokud se na KidBox.cz registruje přes odkaz influencera nějaký uživatel, který si bude zakupovat zboží na KidBoxu, získá influencer podíl z každého nákupu ve výši 3%. U Produktů KidPro činí odměna 10%.

 

 • Pokud uživatel registrovaný přes odkaz influencera vyhraje v soutěži jakoukoliv výhru, získá odměnu i influencer!

 


Influencerům doporučujeme při registraci do kolonky "webová stránka" vložit odkaz či jméno na Instagramu pro případné extra nabídky z naší strany. 


 

 REGISTRACE DO PROVIZNÍHO SYSTÉMU ZDE

 

 

 • Registrace
 • Přihlaste se prosím znovu

  Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

  Děkujeme za pochopení.

  Přihlášení