Neohodnoceno

Oční kapky OCUhyl C 10 ml na suché oči

OCUhyl C jsou kapky do očí určené především pro problémy se suchým okem. Jedná se o umělé slzy s obsahem kyseliny hyaluronové, která má zvlhčující, ochranný a uklidňující účinek. Rozdíl mezi OCUflashem a OCUhylem C je v tom, že OCUflash funguje jako určitá prevence za účelem čištění oka a naopak OCUhyl C je vhodný již v momentě, kdy máte problém například se suchým okem. Tyto kapky jsou vhodné pro všechny druhy kontaktních čoček. Napomáhají při únavě, pálení a suchých očích. Díky svému obsahu mají také ochranný, protizánětlivý a regenerační účinek na epitel povrchu oka. Neobsahují žádné konzervační ani antimikrobiální látky. Jsou určené pro citlivé oči, mohou je užívat nositelé kontaktních čoček. Jsou vhodné pro dospělé, mladistvé i děti.

Skladem
Kód: 152
220 Kč –14 % 189 Kč
Kategorie: náš Eshop
ocuhyl 2
220 Kč –14 %
SLOŽENÍ: Obsahuje hyaluronát sodný, extrakt z měsíčku lékařského, chlorid sodný, draselný a vápenatý a vodu na injekce. Neužívejte při zvýšené citlivosti na některou z látek složení.
 
Níže odpovídá informace oční lékař MUDr.Jaroslav Karhan (celý článek)
 

Proč proti suchému oku používáme umělé slzy?

Neléčené suché oko může vážně poškodit zrak. Choroba má různá stádia začínající drobným diskomfortem a končící až těžkým poškozením zraku. Těžká stádia tohoto syndromu je třeba léčit až cytostatiky (Ikervis).

  • Umělé slzy představují substituční léčbu lehčích stádií onemocnění.
  • Umělé slzy zmírňují (až případně odstraňují) potíže pacientů.

 

Pacienti s tímto syndromem si obvykle stěžují na únavu očí, pocit cizího tělíska či písku v oku, dráždění, svrbění, pálení, zčervenání, světloplachost, případně na přechodné poruchy vidění v průběhu dne.

Zpět do obchodu
  • Registrace