Sada do porodnic

Sada do porodnice od KidBoxu obsahuje především vzorky, dárky a vouchery, které nám a hlavně našim partnerům v podobě porodnice dávají svým složením a zaměřením smysl. Boxy například obsahují přebalovací podložky, ortodontické dudlíky NUK, kousátko KidPro, kosmetika na suchou pokožku od LA ROCHE POSAY, Bepanthen Sensiderm na atopický ekzém od Bayeru, Gravimilk od Sunaru na podporu kojení, voucher od Bambule na hračky pro děti či nákup na dětský sortiment od MALL.cz a řadu dalších.

 

Dárkový box získá maminka od vybraných porodnic zcela zdarma druhý den na pokoj. Dodáváme boxy do porodnic v Brně, Neratovicích, Havířově, Zlíně, Kroměříži, Valašském Meziříčí a připravujeme Plzeň, Prahu a další města. Zeptejte se ve své porodnici, zda máte právo na sadu KidBox zdarma.

 

Pokud ve Vaší porodnici nemají zatím sadu KidBox, můžete si jí objednat níže za symbolickou částku 49 Kč.

 

 

Nejprodávanější

  • sadahaha2
    Dárková sada KidBox, která obsahuje základní vzorky a dárky našich hlavních partnerů umožňuje mamince vyzkoušet si výrobky a produkty pro uspokojení základních potřeb novorozenců v prvních týdnech až měsících novorozence. Vše od předních a renomovaných...
    Dostupnost:Skladem > 5 ks
    Kód:572