KidBox - pro porodnice

KidBox - je projekt v podobě dárkové sady určené pro maminky a miminka, který je dodáván zdravotním personálem ve vybraných porodnicích v České republice a to na pokoj druhý den po porodu. Autorem projektu je český výrobce kojeneckých potřeb KidPro. Generálním mediálním partnerem projektu je:
 
male lasky     Nova_logo_2D
 
Každá maminka potřebuje v prvních měsících pro své miminko řadu základních potřeb v podobě kosmetiky, plen, dudlíků a dalších potřeb. KidBox tak ocení především maminky prvorodičky, které si díky němu mohou vyzkoušet produkty předních značek. Mezi hlavní partnery patří:
 
Bepanthen-Logo_2     larochelogo_1    kidprox    Unimed-Pharma2_1      nuklogo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24989220_1693749677343570_1260618444_n
"Na první pohled jsme na trh nepřišli s ničím převratným a ohromujícím. Dárkové sady se v porodnicích rozdávají již řadu let, ale my nejsme marketingová společnost a KidBox není naše hlavní činnost. V první řadě jsme výrobci hraček pro děti do 3 let a mimo obchodní řetězce jako MALL, Hamleys či Malvík dodáváme právě do zdravotních zařízeních v podobě zubních klinik či porodnic. Na tomto základě jsme se rozhodli stavět projekt KidBox, spojili se s předními značkami na českém i zahraničním trhu a s prostým záměrem jsme se soustředili na obsah boxu vhodný pro maminku a novorozence. V našich boxech tak nenajdete pouze hromadu letáků, čistících prostředků, ponožek a dalších produktů, které nám nedávají smysl. Obsah s porodnicí vybíráme koncepčně tak, aby byl pro maminku skutečným přínosem. Obsah v podobě vzorků dává mamince možnost vyzkoušet si to nejlepší na českém trhu a až nastane čas, kdy si to situace vyžádá, bude maminka mít přípravek k dispozici. Tento celý proces vnímáme pro maminku jako velmi pozitivní." Ing. Eva Domorádová, jednatel ve společnosti KidPro Toys, s.r.o.
 
 

 
Boxy se vizuálně i obsahově mohou v různých porodnicích podstatně lišit a to proto, že obsah i design vybíráme s porodnicí individuálně. Záleží mnohdy na tom, co už má porodnice sama k dispozici, zda nepreferuje jinou značku produktů a také morální kodex v podobě "Baby Friendly". Standardně maminka v KidBoxu nalezne sadu LA ROCHE POSAY na promazávání miminka, dudlíky NUK, Bepanten na opruzeniny či atopický ekzém, OCUFlash Blue bez konzervantů na vykapávání očí miminek a další.

 

 

V průběhu roku 2020 byl KidBox součástí porodnic v těchto městech: Praha, Brno, Neratovice, Plzeň, Vyškov, Havířov, Valašské Meziříčí, Zlín

 

 

 

  • Registrace