KidBox - pro porodnice

KidBox - je projekt v podobě dárkové sady určené pro maminky a miminka, který je dodáván zdravotním personálem ve vybraných porodnicích v České republice a to na pokoj druhý den po porodu. Autorem projektu je český výrobce kojeneckých potřeb KidPro. Generálním mediálním partnerem projektu je:
 
male lasky     Nova_logo_2D
 
Každá maminka potřebuje v prvních měsících pro své miminko řadu základních potřeb v podobě kosmetiky, plen, dudlíků, kousátek a dalších potřeb. KidBox tak ocení především maminky prvorodičky, které si díky němu mohou vyzkoušet produkty předních značek. Mezi hlavní partnery patří:
 
Bepanthen-Logo_2     larochelogo_1    kidprox    Unimed-Pharma2_1      nuklogo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24989220_1693749677343570_1260618444_n
"Na první pohled jsme na trh nepřišli s ničím převratným a ohromujícím. Dárkové sady se v porodnicích rozdávají již řadu let, ale my nejsme marketingová společnost a KidBox není naše hlavní činnost. V první řadě jsme výrobci hraček pro děti do 3 let a mimo obchodní řetězce jako MALL, Hamleys či Malvík dodáváme právě do zdravotních zařízeních v podobě zubních klinik či porodnic. Na tomto základě jsme se rozhodli stavět projekt KidBox, spojili se s předními značkami na českém i zahraničním trhu a s prostým záměrem jsme se soustředili na obsah boxu vhodný pro maminku a novorozence. V našich boxech tak nenajdete pouze hromadu letáků, čistících prostředků, ponožek a dalších produktů, které nám nedávají smysl. Obsah s porodnicí vybíráme koncepčně tak, aby byl pro maminku skutečným přínosem. Obsah v podobě vzorků dává mamince možnost vyzkoušet si to nejlepší na českém trhu a až nastane čas, kdy si to situace vyžádá, bude maminka mít přípravek k dispozici. Tento celý proces vnímáme pro maminku jako velmi pozitivní." Ing. Eva Domorádová, jednatel ve společnosti KidPro Toys, s.r.o.
 
 

 
Boxy se vizuálně i obsahově mohou v různých porodnicích podstatně lišit a to proto, že obsah i design vybíráme s porodnicí individuálně. Záleží mnohdy na tom, co už má porodnice sama k dispozici, zda nepreferuje jinou značku produktů a také morální kodex v podobě "Baby Friendly". Standardně maminka v KidBoxu nalezne sadu LA ROCHE POSAY na promazávání miminka, dudlíky NUK, sadu HIPP, Bepanten na opruzeniny či atopický ekzém, OCUFlash Blue bez konzervantů na vykapávání očí miminek, přebalovací podložku od Argomedu a řadu dalších produktů.

 

 

V průběhu roku 2020 bude KidBox součástí porodnic v těchto městech: Praha, Brno, Neratovice, Plzeň, Kroměříž, Vyškov, Havířov, Valašské Meziříčí, Zlín. Konkrétní porodnice uvedeme na našich internetových stránkách v lednu 2020. 

 

 

 

  • Registrace