Neohodnoceno

Sunar complex 1 | 600 g

Sunar Complex je výživa pro kojence a malé děti vhodná od narození. Přispívá ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Přípravek má přirozenou mléčnou chuť. Zároveň je přizpůsobený k potřebám dítěte. Byl vyvinut tak, aby co nejvěrněji kopíroval mateřské mléko.

Obsahuje potřebné vitamíny i minerály.
Balení obsahuje 600 g.
Potravina pro zvláštní výživu, počáteční mléčná kojenecká výživa.
Skladem (> 5 ks)
Kód: 161
193 Kč
Důležitá upozornění: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Sunar Complex 1 počáteční mléko by mělo být používáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.
 

Dávkování a způsob užití:

Sterilizujte láhev. Převařenou vodu ochlaďte na 37°C a vlijte požadované množství do láhve. Přidejte odpovídající množství prášku. Protřepejte, zkontrolujte teplotu, aby nebyla příliš vysoká a podávejte.
Dávkování je rozdílné podle potřeby.
 

Složení:

Výrobek obsahuje sušenou demineralizovanou syrovátkovou bílkovinu, rostlinné oleje, laktózu, vlákninu, minerální látky, vitamíny a jiné složky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
  • Registrace